Ретро античний змішувач для умивальника 001 Vintage Chrome колір хром

1 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001 Vintage Chrome
+380 (93) 599-39-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ретро античний змішувач для умивальника 001 Vintage Chrome колір хром
Тип керування: Одноважільний (з використанням керамічного картриджа для плавного змішування води).
Дизайн: Вінтажний стиль із характерними округлими формами з білою керамічною вставкою на ручці.
Покриття: Глянсовий хром, який легко очищається й надає дзеркального блиску.
Монтаж: Встановлюється на виріб (раковину або стільницю) через один отвір із фіксацією на гайку
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Мідь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | На виріб |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Поверхня | Глянцева |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 40 см |
- Ціна: 1 999 ₴




